7 osób, które wzięły udział we wszystkich 8 imprezach na Trasach Biegowych Województwa Łódzkiego, zostały uhonorowane pamiątkowymi medalami.

Katarzyna Sadzak, Magdalena Pola, Mariola Tomalak, Daniel Pawlak, Rafał Kaszubski, Michał Jaworski, Łukasz Dąbal.

GRATULUJEMY i DZIĘKUJEMY!!!

 

Wyniki zawodów w Bronisławowie dnia 18 czerwca 2017 r

https://www.protimer.pl/bio/wyniki/zawody/344/trasy-biegowe-w-woj-lodzkim-bronislawow-2017

 

Wyniki zawodów w Spale dnia 24 czerwca 2017 r.

https://www.protimer.pl/bio/wyniki/zawody/349/trasy-biegowe-w-woj-lodzkim-spala-2017

 

Wyniki zawodów w Grotnikach dnia 1 lipca 2017 r.

https://www.protimer.pl/bio/wyniki/zawody/350/trasy-biegowe-w-woj-lodzkim-grotniki-2017

 

Wyniki zawodów w Załęczu Wielkim dnia 30 lipca 2017 r.

https://www.protimer.pl/bio/wyniki/zawody/362/trasy-biegowe-w-woj-lodzkim-zalecze-wielkie-2017

 

Wyniki zawodów w Łagiewnikach dnia 09 września 2017 r.

https://www.protimer.pl/bio/export/results_online/363/2960

 

Wyniki zawodów w Skierniewicach dnia 24 września 2017 r.

OPEN M i K

  1. Pająk Rafał
  2. Koziarski Mateusz
  3. Kaszubski Rafał
  4. Kumosiński Roman
  5. Bukowski Jakub
  6. Świderek Marcin
  7. Ciesielski Marcin
  8. Kalisiak Tomasz
  9. Socha Łukasz
  10. Piorun Paweł
  11. Hołownicka Katarzyna 1 K
  12. Dubiel Andrzej
  13. Moskwa Marek
  14. Jaworski Michał
  15. Pola Magdalena  2 K 
  16. Ziębiński Maciej
  17. Szymański Jacek
  18. Sadowniczyk Jakub
  19. Sadowniczyk Paweł
  20. Piotrowiak Anna 3 K
  21. Sadzak Katarzyna 4 K
  22. Stanecki Marcin
  23. Dębski Łukasz
  24. Zwoliński Marcin
  25. Piotrowiak Tomasz
  26. Adamus Paulina 5 K
  27. Imiński Cezary
  28. Piorun Ewelina 6 K
  29. Pawlak Daniel
  30. Seraficki Sebastian
  31. Dubel Adam
  32. Rylik Anna    7 K 
  33. Szwed Marzena 8 K
  34. Rosiak Łukasz
  35. Bąk Artur
  36. Tomalak Mariola 9 K
  37. Wrzos Sławomir
  38. Wysocka Anna 10 K
  39. Rosa Agnieszka 11 K
  40. Kaniewska Monika 12 K
  41. Seraficki Maciej
  42. Brzeziński Michał
  43. Brzezińska Agnieszka 13 K
  44. Stanecka Małgorzata 14 K
  45. Dąbal Łukasz
  46. Stanecki Maciej
  47. Stanecka Zuzanna 15 K 

Wyniki zawodów w Wiączyniu Dolnym w dniu 21 października 2017 r.

https://www.protimer.pl/bio/wyniki/zawody/379/trasy-biegowe-w-woj-lodzkim-wiaczyn-dolny-2017

 

Wyniki zawodów w Konstantynowie Łódzkim -12 listopada 2017 r.

https://www.protimer.pl/bio/wyniki/zawody/380/trasy-biegowe-w-woj-lodzkim-konstantynow-lodzki-2017